حراج کالا بهترین مرجع خرید حراجی در اینترنت
ایمیل سایت : haragkala.m@gmail.com - تلفن پشتیبانی : 05156722268
IMG-LOGO


درباره ما

نویسنده mostafa darban hosseini در 1397-09-08

حراجی اینترنتی حراج کالا

 

حراج کالا یک سایت فروشگاه ی با تلفیق حراجی اینترنتی است که سبکی جدید در حوزه ی اینترنت می باشد که باعث ایجاد یک رقابت سالم برای خرید کالای مورد علاقه شماست. ضمن اینکه کاربران میتوانند با برنده شدن در حراجی با پرداخت هزینه اندک صاحب کالای مورد نظر خود شود.
در این حراجی تمامی جایزه‌‌ها موجود واقعی و براساس برندهای اورجینال و اصل بوده و با توجه به تعداد شرکت‌کنندگان در حراجی این فرصت برای همه شرکت کنندگان  فراهم می ‌شود تا صاحب کالای دلخواه خودباتخفیف ویژه شوند. همچنین برندگان میتوانند از گرفتن کالا خود صرف نظر کرده و مبلغ آن را دریافت کنند.
وب سایت حراج کالا تمام تلاش خود را داشته است تا با اجرای حراجی  و انتخاب جایزه‌ها از موضوعات و گروه‌های مختلف کالایی براساس رده‌های مختلف سنی، اجتماعی و حتی فرهنگی علاوه بر ایجاد یک بستر رقابتی سالم بین شرکت‌کنندگان٬ طعم شیرین خرید کالاهائی که زمانی آرزوی داشتن آنها را داشتند، را با کمترین مبلغ ممکن به آنها بچشانند.
در حراج کالا در هیچ صورتی پیشنهادات شما از بین نمیرود و هیچ نمیشوند بلکه در قالب اعتبار جمع آوری شده و تبدیل به کلید جادویی و شاه کلید خواهند شد.کلید جادویی به شما کمک خواهد کرد تا بدون آنکه منتظر رقابت زمانی در 10 ثانیه آخر شوید با روشن شدن فرصت استفاده از کلید جادویی روی هر کالا بلافاصله آن خریداری نمایید .همچنین شاه کلید نیز این امکان را به شما میدهد تا در 10 ثانیه آخر با استفاده از آن و پاسخ به سوالی چهار گزینه ای در صورت درست بودن پاسخ شما برنده ی حراج شوید. به این عامل نیز توجه داشته باشید که در هر بار کلیک ممکن است (به شکل شانسی) اعتبار مصرفی شما یا مقدار بیشتر از آن بسته به شانس شما به شما برگشت داده شود. در انتها ما تعداد کل اعتبار مصرفی شما و پیشنهادات شما را در دیتابیس خود داشته و بر اساس قرعه به برندگان اعتبار رایگان هدیه خواهیم داد. ضمن اینکه هرچه تعداد پیشنهاد و یا اعتبار مصرفی شما بیشتر باشد شانس شما نیز بیشتر خواهد بود.
لذا بر همین اساس از کلیه مراجعین و بازدیدکنندگان محترم دعوت به عمل می‌آید با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود ما را در هرچه بهتر شدن خدمات سایت و تنوع کالا ها یاری رسانند.

ضمنا از کاربران عزیز درخواست میشود قبل از فعالیت در وب سایت مطالب موجود در قوانین ما و راهنمای سایت را کاملا خوانده و مورد بررسی قرار دهند.

وب سایت ما به شکل رسمی و تایید شده است و شما نمیتوانید اطلاعات نماد اعتماد ما را در زیر و یا از روی لوگوی نماد اعتماد در انتهای وب سایت مشهاده کنید.

 

 
 

با تشکر مدیریت حراج کالا.