حراج کالا بهترین مرجع خرید حراجی در اینترنت
ایمیل سایت : haragkala.m@gmail.com - تلفن پشتیبانی : 05156722268
IMG-LOGO


قوانین و مقررات

نویسنده mostafa darban hosseini در 1397-09-08

قوانین و مقررات فعالیت در حراج کالا

قبل از ثبت نام در سایت و خرید اعتبار و شرکت در خراجی های حراج کالا و فعالیت در سایت بایستی به شکل کامل قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید٬ در صورت تایید و پذیرش قوانین اقدام به عضویت در حراج کالا نمایید و فعالیت خود را در سایت شروع کنید. بدیهی است هر گونه اعتراض نسبت به عدم درک یا برداشت صحیح یا بی اطلاعی از این قوانین بعد از عضویت و شروع به کار در سایت فقط و فقط بر عهده کاربر بوده و حراج کالا هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد پذیرفت.(امکان بازپرداخت هیچگونه وجهی وجودندارد لطفا با آگاهی کامل ثبت نام وخرید کنید)
ملاک احراز هویت در حراج کالا شماره موبایل واردشده ، کد ملی و ایمیل ثبت شده در سایت است که درهنگام ثبت نام یا پس از ورود به سایت و در قسمت ویرایش اطلاعات کاربر وارد شده است و جایزه پس ازتماس تلفنی با کاربر برنده واخذمشخصات وآدرس (و یا آدرس موجود در پنل کاربری که کاربر ثبت نموده است) بارویت کارت ملی واخذ کپی آن و یا ارسال اسکن رنگی آن طی 10 تا 20 روزکاری  به کاربرشرکت کننده تحویل داده خواهد شد. بدیهی است میزان زمان با توجه به فعالیت پست قابل تغییر است.
هیچ محدودیتی برای خریدن کالا در حراج کالا نیست این بدان معناست که شما می‌توانید در یک روز خریدار یک یا دو یا حتی چند کالا باشید .بعبارتی میتوانید همزمان در چندین فروش مختلف شرکت کنید.
توجه داشته باشید به هیچ وجه امکان بازپرداخت  مبالغی که شما بسته می خرید وجود ندارد.همچنین امکان انتقال اعتبار به کاربران دیگر نیز غیر ممکن است.
هر کاربر با دادن مقدار مشخص پیشنهاد (در بخش راهنمای سایت مقدار درج شده است) یک کلید جادویی به دست خواهد آورد , یک کلید هم در زیر هر کالا وجود دارد که با رسیدن پیشنهادات به میزان خاصی برای مثال بین 20 تا 10 ثانیه پایانی (این زمان به شکل دقیق در بخش راهنمای سایت قرار دارد) ممکن است روشن شود و شما بلافاصله با کلید جادویی خود میتوانید کالا را بدون هیچ قرعه کشی مال خود کنید .در حقیقت شما با داشتن یک کلید جادویی هر کالا را در بدترین حالت به نصف قیمت برنده خواهید شد.
قیمت کالاها در فروشگاه تنها بر اساس تعداد کلید جادویی ذکر شده در کنار آنها تعیین می شود و قیمت آن هیچ ارتباطی با قیمت آن کالا در بازار ندارد.  و کاربر میتواند با داشتن مقدار مشخص شده کلید جادویی اقدام به خرید کالا از فروشگاه نماید.
مسئولیت نوسان برق، قطعی اینترنت و اشتباهات کاربری شما فقط با خود شماست و حتی اگر تعداد پیشنهادهای زیادی هم برای خرید آن کالاداده باشید و اگر اینترنت شما قطع شود و یا کامپیوتر شما خاموش شود شما مسئول ازدست دادن کالای موردنظر خود هستید پس در شرایط مناسب با اینترنت و وسیله ارتباطی مناسب درطرح‌ها شرکت کنید تا متضرر نگردید. همچنین مسئولیت استفاده از کلید جادویی و شاه کلید نیز با خود شما می باشد به این شکل که ممکن است همزمان با شما شخص دیگری نیز اقدام به استفاده از کلید جادویی ویا شاه کلید نماید که در این حالت برنده شخصی خواهد بود که زودتر اقدام به استفاده کرده باشد. ضمنا ممکن است در این حالت کلید جادویی و یا شاه کلید شما به علت سرعت عمل پایین سوخت شود(در خالت های بسیار معدود و خیلی کم).
خرید کالا برای صاحبان حراج کالا , خانواده های آنان و کارمندان شرکت  حراج کالا ممنوع می باشد.
داشتن کلید جادویی هیچ تعهدی برای برنده شدن یک فرد و صاحب کالا شدن  وی در حراج کالا ایجاد نکرده و این امتیاز بعنوان یک شانس در اختیار کاربران می باشد و چنانچه فرد به هر دلیلی نخواهد و یا نتواند از این گزینه برای برنده شدن کالا ها استفاده نماید مسئولیت آن به عهده شخص وی بوده و در هیچ مقطع زمانی حراج کالا تعهدی نسبت به هزینه صرف شده برای بازپرداخت آن به کاربران  نداشته و به هیچ عنوان امکان بازپرداخت وجوه خریدبسته هاوجود ندارد. تنها راه استفاده از کلید های جادویی جمع شده استفاده از آن ها در خرید از حراج کالا است و به منزله هیچ تعهدی برای حراج کالا نیست.
هزینه حمل  و نقل کالا برعهده شخص برنده بوده و هزینه حمل و نقل کالا های مانند خودرو , یخچال فریزر ساید باید ساید یا موتو سیکلت و یا موارد مشابه بر عهده برنده می باشد.
سایت برای هیچ فردی استثنا قائل نمیشود و تمام کاربرها با هم یکسان هستند.
هر فرد تنها مجاز به داشتن یک نام اکانت در حراج کالا میباشد در صورت انجام این کار (داشتن بیش از یک حساب کاربری) حساب کاربری فرد مسدود میشود.
کاربرانی که از ربات برای پیشنهاد دادن روی کالا ها و یا کلیک بر روی کلید جادویی استفاده نمایند بلافاصله بلاک خواهند شد و مسئولیت آن به عهده شخص آنان است. و در این حالت اعتبار آن ها بلوکه و سوخت خواهد شد.

در نظر داشته باشید نرم افزار های تغییر آی پی یا رفع فیلتر و... ممکن است در عملکرد اطلاعات ارسالی شما و وب سایت تاثیر گذار باشد پس تا جای ممکن از استفاده از آنها خود داری نمایید. با توجه به اینکه استفاده از آنها تاکنون در سایت و روند کاری سایت اختلالی نداشته باز هم هرگونه مشکلی احتمالی که به دلیل استفاده از آنها صورت گرفته باشد یا بگیردخارج از تعهد سایت است و به عهده ی خود شخص کاربر می باشد.
ملاک قیمت تحویل کالا قیمتی است که در سایت کنار آن نوشته شده است و چنانچه از زمان برنده شدن شما تا زمان تحویل کالا به علت نوسانات قیمت ارز قیمت کالا افزایش یابد , حراج کالا مجاز است قیمت کالای اعلام شده را در سایت به خریدار پرداخت نماید.


توجه داشته باشید کاربر بعد از ثبت نام به هیچ عنوان حق استناد به عدم آگاهی به قوانین و نحوه شرکت در حراج ها  و موارد مشابه را ندارد و به هیچ عنوان امکان بازپرداخت مبالغی که شمامحصول خریداری میکنید وجود ندارد .لذا قبل از هر گونه ثبت نام و یا خرید به دقت بخش قوانین و مقررات و راهنمای سایت را مطالعه فرمایید .

تذکر: قبل از هر اقدامی حتماً راهنمای سایت را کامل بخوانید تا در انجام خرید ها  دچار اشتباه نشوید .